DW Drum Set Clamp (DWSMRKC15BTA)
★★★★★ 4.1 68 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by tedxwinterpark.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • 1.5" Rack Clamp with Integrated Ball-joint Tom Holder
Size 7.5" W x 12.5" L x 1.5" H
Item Weight 2.55 pounds
Body Material Metal
Material Type Metal
Item model number DWSMRKC15BTA
Product Dimensions 12.5 x 7.5 x 1.5 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
68 ratings | 28 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (52)
4 stars
7% (5)
3 stars
4% (3)
2 stars
2% (1)
1 star
10% (7)