★★★★★ 4.7 149 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by tedxwinterpark.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • 【Dimensions】--Filter replacement dimensions are 15” x 13” x 1.4”. Pre-filter dimensions are 15.1” x 13.1”.
Item Weight 2.4 pounds
Manufacturer GoKBNY
Item model number 1512
Batteries required No
Package Dimensions 15.51 x 13.35 x 4.69 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.7 out of 5
★★★★★
149 ratings | 61 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
86% (128)
4 stars
2% (3)
3 stars
1% (1)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (15)